Makiažo šepetėliai – viena iš pagrindinių priemonių, norint susikurti išsvajotąjį makiažą, būtent dėl šios priežasties, reikia reguliariai ir tinkamai juos prižiūrėti. Neprižiūrėtuose makiažo šepetėliuose kaupiasi bakterijos, makiažo produktai dengiasi netolygiai, šepetėlių plaukeliai tampa šiurkštūs ir nemalonūs odai. Jei tinkamai prižiūrėsite makiažo šepetėlius, galėsite išvengti odos bėrimų, šepetėliai ilgiau tarnaus, produktai dengsis tolygiai bei šepetėlių šereliai bus malonūs prisilietimams prie odos. Rekomenduojama plaunant makiažo šepetėlius nenaudoti valiklio, kuriame yra alkoholio, nes tai gali pažeisti makiažo šepetėlio plaukelius.

Makiažo šepetėlius rekomenduojama plauti bent kartą per savaitę. Po naudojimo, rekomenduojama makiažo šepetėlius nuvalyti su specialiu valikliu. Jei turite retai naudojamų šepetėlių, rekomenduojama juos plauti bent kartą per mėnesį.

Makiažo šepetėlius galima plauti, tiek su specialiu makiažo šepetėlių prausikliu, tiek su vaikišku šampūnu ar skystu rankų muilu. Plaunant šepetėlius stenkitės nesušlapinti jo kotelio.

MAKIAŽO ŠEPETĖLIŲ PLOVIMAS:

Sudrėkinkite makiažo šepetėlius vandeniu.

Į indelį įsipilkite skysto rankų muilo arba vaikiško šampūno.

Švelniai ištrinkite makiažo šepetėlius su priemone plovimui. Tai darykite, kol šepetėliai prisigers priemonės.

Švelniai, naudojant nedidelę, šilto vandens srovę plaukite makiažo šepetėlių plaukelius.

Išplautus makiažo šepetėlius nusausinkite minkštu rankšluosčiu.

Juos padžiaukite ant popierinio rankšluosčio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.