Makiažo valymo šluostė ,,Nano clean sponge”

9.99

Inovatyvi šluostė, kuri skirta makiažo valymui be chemijos ir kitų makiažo valiklių. Šią šluostę pakaks sudrėkinti vandeniu ir Jūsų veidas bus švarus. Tinka naudoti įvairiems odos tipams (įskaitant jautrią odą ir akių zoną).

Išvalyti

Pagalba Reikia pagalbos?
Šiuo metu yra laisvas konsultantas galintis padėti atlikti jūsų užsakymą.
Paskambinkite numeriu +37067669694.

Inovatyvi šluostė, kuri skirta makiažo valymui be chemijos ir kitų makiažo valiklių. Šią šluostę pakaks sudrėkinti vandeniu ir Jūsų veidas bus švarus. Tinka naudoti įvairiems odos tipams (įskaitant jautrią odą ir akių zoną). Šios nano šluostės geba nuvalyti net vandeniui atsparų makiažą. Naudojant šią nuostabią nano šluostę galėsite savo makiažą nuvalyti apytiksliai 200 kartų. Daugiau nebenaudokite makiažo valiklių, pakaks tik vienos nano šluostės! Pasirinkite šluostę pagal poreikį, kokį makiažą dažniausiai tenka valytis.

Balta šluostė – nuvalys lengvą makiažą, kuriam naudojate bb kremą, antakių pieštuką ar šešėlius bei lūpų blizgį ar dažus.

Rožinė šluostė – nuvalys dieninį ir lengvą vakarinį makiažą.

Ruda šluostė – skirta valyti profesionalų ir vakarinį makiažą.

Naudojimas:

  • Makiažo valymo šluostę sudrėkinkite vandeniu ir valykite veidą švelniais judesiais.
  • Rekomeduojame atlikus makiažo valymą, šluostę išplauti su muilu ir šiltu vandeniu, palikti išdžiūti ir laikyti švarioje vietoje.

Spalvos: ruda, rožinė ir balta.

Dydis: 12 * 12 cm.

Spalva:

Balta, Ruda, Rožinė

Atsiliepimai

Atsiliepimų kol kas nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.